Prosto z Forum – najciekawsze tematy, najtrudniejsze pytania i najlepsze odpowiedzi!

Avatar
Piotr Barycki
11.06.2012

Od dawna wiadomo, że najgorętsze dyskusje wywołują nie tylko nowości, często dla zwykłych klientów jeszcze niedostępne, ale również zagadnienia związane z urządzeniami i usługami aktualnie posiadanymi przez większą część społeczności. W związku z tym ogromną popularność zdobyły fora internetowe, wśród których oczywiście znajduje się BBForum.pl, w całości poświęcone tematyce BlackBerry. Wśród umieszczanych na nim tematów często trafiają się prawdziwe perełki, będące powodem wielodniowych dyskusji*, przydatne porady czy po prostu pytania, na które odpowiedzi mogą przydać się dziesiątkom kolejnych użytkowników i w związku z tym szkoda, aby pozostały bez odpowiedzi. Z tego też powodu prezentujemy nową serię wpisów, uwzględniających właśnie aktywność forum, o dość prostej nazwie – Prosto z Forum.

Wpisy będą pojawiać się w nieregularnych odstępach czasu – częstotliwość ich publikacji będzie zależeć tylko i wyłącznie od liczby ciekawych wątków, problemów, pytań i dyskusji na naszym forum**. Najciekawsze, wybrane przez redakcję tematy z forum będą publikowane zbiorczo w formie linków, z krótkim komentarzem lub bez niego (o ile będzie to uznane za zbędne).

Nie pozostaje nam już chyba nic innego, niż życzyć wszystkim użytkownikom długich, kulturalnych dyskusji, ciekawych obserwacji i wniosków oraz jak najmniejszej liczby problemów, a jeśli te już będą musiały się pojawić – jak najszybszej odpowiedzi ze strony innych osób zarejestrowanych na forum!

PS: Oczywiście wiemy, że pomysł nie jest być może najnowszy, ale trzeba się uczyć od innych 🙂

*) Oczywiście chodzi o te bardziej kreatywne 🙂

**) Nie musicie się martwić – tego typu wpisy będą pojawiać się najczęściej co kilka dni, nie ma mowy o codziennej publikacji