RIM rozszerza program BlackBerry 10 Jam World Tour

Avatar
Piotr Barycki
06.06.2012

Zainteresowanie konferencjami odbywającymi się w ramach BlackBerry 10 Jam World Tour okazało się tak ogromne, że Research In Motion był zmuszony (choć prawdopodobnie z przyjemnością) do rozszerzenia listy miast, w których odbędą się spotkania dedykowane programistom zainteresowanym tworzeniem dla platformy BlackBerry 10.

Wśród nich niestety nie znalazła się żadna lokalizacja w pobliżu Polski – trudno nawet mówić o Europie. Dodatkowe imprezy odbędą się bowiem w Indiach, Kanadzie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, RPA oraz Brazylii.

Warto pamiętać, że już trzeciego lipca identyczna konferencja odbędzie się w Warszawie i w dalszym ciągu możliwa jest rejestracja. Wybrani programiści, którzy zgłoszą taką potrzebę, będą mogli otrzymać prototypowe urządzenie BlackBerry 10 Dev Alpha, które umożliwi im stworzenie jak najlepszych aplikacji dla nowego systemu operacyjnego.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby w BlackBerry 10 Jam uczestniczyły również osoby, które dopiero planują rozpocząć swoją przygodę z programowaniem dla BlackBerry. Tematy poruszane w czasie wykładów trwających od wczesnego ranka do późnego popołudnia, z całą pewnością zainteresują bowiem wszystkich – od całkiem początkujących, do najbardziej zaawansowanych.