Soccer Game Kit For Football 2012 – kieszonkowy zestaw kibica

Avatar
Piotr Barycki
15.06.2012

EURO 2012 w pełni (o ile nie pada zbyt mocno) i z godziny na godzinę coraz bliżej do jednego z najważniejszych meczów w fazie grupowej. W związku z tym warto przygotować na niego nie tylko siebie, ale i smartfon i to niekoniecznie aplikacjami, które określamy jako użytkowe, ale również tymi, które poza prostą rozrywką nie zapewniają zbyt wielu funkcji.

Tego typu produktem jest bez wątpienia Soccer Game Kit For Football 2012, który pomoże nam głównie… robić zamieszanie. Podstawowymi jego funkcjami jest bowiem naśladowanie stadionowego hałasu lub dźwięku ukochanej przez wielu wuwuzeli. W połączeniu z mocnymi głośnikami niektórych modeli BlackBerry, możemy równie dobrze uprzyjemnić sobie życie i kibicowanie, co uprzykrzyć je innym – w zależności od aktualnych potrzeb.

Oprócz tego, Soccer Game Kit For Football 2012 pozwoli nam pobawić się w sędziego, umożliwiając nam wystawienie żółtej lub (w ostateczności) czerwonej kartki. Niestety, według autorów, wyświetlenie jej może nie odnaleźć swojego odzwierciedlenia w realnej grze, ale dlaczego nie spróbować?

Podobnie jak w przypadku innych produktów MMMOOO, licencjonowanie aplikacji jest dość skomplikowane. Jeśli chcemy pozbyć się baneru reklamowego, należy zostawić  w AppWorld komentarz i zgłosić się mailowo do autorów, którzy powiedzą nam w jaki sposób zarejestrować (nadal bezpłatnie) nasz program, aby baner usunąć.

Pobierz