Texas Hold'Em King Live trafia na tablet BlackBerry PlayBook

Avatar
Piotr Barycki
14.06.2012

Długo musieliśmy niestety czekać na moment, w którym najpopularniejsza gra karciana online trafi w końcu na pierwszy tablet produkcji Research In Motion, ale dziś możemy nareszcie powiedzieć, że ten moment w końcu nadszedł. Texas Hold’Em King Live autorstwa firmy Magmic w wersji dla PlayBook OS dostępny jest już bezpłatnie do pobrania z BlackBerry AppWorld.

Zajmująca prawie 30 MB produkcja posiada praktycznie te same możliwości co wersja dedykowana smartfonom BlackBerry i dostępna dla nich od dłuższego czasu. Autorzy zdecydowali się przy tym na oznaczenie swojej aplikacji jako „Beta”, w związku z czym możemy się spodziewać drobnych niedogodności podczas użytkowania (co oczywiście warto będzie im zgłosić).

W kolejnych wydaniach będziemy mieli najprawdopodobniej okazję zobaczyć kilka zupełnie nowych rozwiązań, które zostały zaprezentowane podczas BlackBerry World 2012. Do tego czasu możemy w pełni cieszyć się z darmowej (prawie) rozgrywki, z ponad dwoma milionami innych użytkowników BlackBerry oraz milionami osób, korzystających z Texas Hold’Em King Live na innych platformach.

Pobierz

via: crackberry