Wszystko co chcecie wiedzieć o BlackBerry 9220 – wystarczy zapytać!

Avatar
Piotr Barycki
18.06.2012

BlackBerry 9220 nie wzbudza z całą pewnością zainteresowania na poziomie BlackBerry 10, czy nawet BlackBerry 9360, jednak bez wątpienia może się okazać całkiem sensowną propozycja dla tych, którzy niewielkim kosztem chcą wejść w posiadanie funkcjonalnego telefonu z pełną klawiaturą QWERTY i (dzięki usłudze BIS) praktycznie nieograniczonym dostępem do internetu. W związku z tym, że jeden z właśnie takich modeli zagościł na dłużej w naszej redakcji, przed przygotowaniem pełnej recenzji chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania jego dotyczące.

Pytania mogą dotyczyć absolutnie wszystkiego, co jest tylko związane z 9220 Curve – od jakości wykonania poszczególnych elementów urządzenia, przez wydajność w określonych sytuacjach, aż po obsługę wybranych aplikacji (w końcu ekran do najwspanialszych nie należy).

Dla przypomnienia: urządzenie, pracujące pod kontrolą BlackBerry OS 7.1 wyposażono w ekran o przekątnej 2,44″ i rozdzielczości QVGA (320×240), pełną klawiaturę QWERTY oraz zestaw przycisków sprzętowych, w tym dedykowany przycisk BBM, procesor 800MHz, 512 MB pamięci RAM, aparat 2MPX, slot na karty pamięci oraz pojemną baterię i moduły GSM/GPRS/EDGE, WiFi i Bluetooth. Na pokładzie nie odnajdziemy niestety NFC, natomiast może wynagrodzić nam to radio FM oraz zestaw preinstalowanych aplikacji społecznościowych.

Czekamy na pytania!