Antarctica, czyli swatanie niedźwiadków na smartfonach BlackBerry i na tablecie BlackBerry PlayBook

Avatar
Jakub Hajost
02.07.2012

Fani urządzeń BlackBerry wybierają narzędzia zamiast zabawek. Nie da się jednak ukryć, że lubimy też czerpać przyjemność z rozerwania się od czasu do czasu na terminalach BlackBerry lub na tablecie BlackBerry PlayBook. Świetną okazją do zabawy, ale i do wysilenia odrobinę szarych komórek, jest Antarctica. Tym bardziej, że można w nią grać zarówno na smartfonach z BlackBerry OS 5.0 w górę, jak i na jeżynowym tablecie.

Gra polega na na dopasowywaniu zamrożonych niedźwiadków (i innych zwierzątek) parami, co, jak każde zbliżenie osobników przeciwnych płci, powoduje rozgrzanie atmosfery, rozmrożenie zwierzątek i ich usunięcie z planszy.

Na wyczyszczenie całej planszy mamy ograniczony czas. Im szybciej uda nam się wykonać zadanie i uwolnić wszystkie zwierzątka, tym więcej uzyskamy punktów. Ocena naszej sprawności wyrażona jest gwiazdkami, podobnie jak w wielu tego typu grach.

Antarctica zapewnia nam zabawę w pięciu światach pełnych kolejnych poziomów do rozwiązania. Oczywiście na początku jest stosunkowo łatwo, ale można się domyślić, że z każdym następnym poziomem będzie coraz trudniej.

Grę możecie pobrać na swoje smartfony i tablety za darmo z BlackBerry App World. Miłej zabawy!