Biały model BlackBerry 10 Dev Alpha uchwycony na zdjęciach

Avatar
Piotr Barycki
09.07.2012

Pomimo tego, że Research In Motion wielokrotnie powtarzał, abyśmy zbytnio nie przywiązywali się do wyglądu zewnętrznego BlackBerry 10 Dev Alpha, urządzenie zaprezentowane podczas jednej z konferencji wchodzącej w skład BlackBerry 10 Jam, z całą pewnością zrobi wrażenie na niektórych użytkownikach, zwłaszcza tych, którzy cenią sobie nieco inne niż standardowe wydania kolorystyczne.

Oczywiście poza barwą obudowy, zaprezentowane na powyższych fotografiach BlackBerry 10 Dev Alpha nie różni się niczym od wersji czarnej, którą posiada już co najmniej kilkudziesięciu (jeśli nie kilkuset) deweloperow w Polsce.

Niezwykle ciekawie prezentuje się natomiast przyszłość rozdanych podczas BlackBerry 10 Jam urządzeń, które zostaną wymienione na jedną z zaledwie 12000 (na całym świecie!) sztuk, w kolorze, jakiego „do tej pory nie doświadczyliśmy w BlackBerry” oraz ze specjalnym grawerunkiem na tylnej części obudowy. Warunkiem, podobnie jak już kilkukrotnie w historii RIM, będzie zgłoszenie odpowiedniej aplikacji do AppWorld przed premierą finalnego urządzenia oraz odesłanie BlackBerry 10 Dev Alpha.

Dobrą wiadomością dla programistów, którzy niestety nie mieli okazji otrzymać BlackBerry 10 Dev Alpha podczas konferencji w Warszawie jest to, że RIM, oprócz 6000 urządzeń rozdanych do tej pory, planuje rozdać również kolejnych 6000. Zasady niestety nie zostały jeszcze podane do publicznej wiadomości.

via: berryreview