BlackBerry 10 Jam Warszawa: Lightning Pitches – Twój pomysł na aplikację może być wart nagrody!

Avatar
Piotr Barycki
02.07.2012

Element „Research” w nazwie Research In Motion zobowiązuje do kreatywności nie tylko samych twórców platformy, ale również tych, którzy decydują się na przygotowywanie dla niej dodatkowych aplikacji. Każdy, kto miał już jakiekolwiek doświadczenie z programowaniem doskonale wie, że jednym z najważniejszych czynników decydujących o sukcesie programu jest pomysł – oryginalny, zaskakujący lub po prostu trafiający w gusta i potrzeby użytkowników.

W związku z tym, że Research In Motion wspiera najbardziej właśnie takie inicjatywy, podczas BlackBerry 10 Jam w Warszawie odbędzie się specjalny konkurs „Lighiting Pitches„, w którym każdy uczestnik będzie mógł zaprezentować swój najbardziej innowacyjny pomysł na aplikację. Kategoria czy typ programu może być przy tym całkowicie dowolna – jedynym warunkiem jest to, aby spodobała się jak największej liczbie pozostałych uczestników, którzy będą decydować o tym, kto wróci do domu z niezwykle atrakcyjną nagrodą.

Jeśli na pomysł na przełomową aplikację wpadniecie dopiero dzisiaj albo na pięć minut przed konferencją, nie musicie się o nic martwić – uwzględniane są nawet te pomysły i rozwiązania, które nie trafiły jeszcze do „produkcji” i na razie dojrzewają jedynie w waszych głowach. Oczywiście wiadomo, że do publiczności najlepiej przemówi gotowy produkt, ale jeśli macie świadomość, że wasz projekt może zmienić świat aplikacji mobilnych, zdecydowanie warto spróbować zmierzyć się z innymi.

W prezentacji będzie mogło wziąć udział maksymalnie dziesięć osób prezentujących, a każdy z nich otrzyma kilka minut na prezentację swojej idei lub gotowej aplikacji.

Konkurs „Lighiting Pitches” będzie odbywał się w trakcie konferencji, pomiędzy godziną 12:00 a 13:00. Wyniki zostaną ogłoszone po zakończeniu konferencji. Więcej informacji można odnaleźć pod tym adresem.

Nie zapomnijcie oddać swojego głosu!