Blaq 1.8.2 już dostępny

Avatar
Piotr Barycki
12.07.2012

W związku z tym, że użytkownicy tabletu BlackBerry PlayBook niestety w dalszym czasie nie doczekali się jeszcze premiery oficjalnego klienta serwisu społecznościowego Twitter dla swojego urządzenia, każda – w tym również i dzisiejsza – aktualizacja najpopularniejszego programu zastępczego – Blaq, jest dla nich doskonałą wiadomością. Tym bardziej, jeśli wprowadza usprawnienia wyraźnie wpływające na wygodę użytkowania.

Do tych możemy bez wątpienia zaliczyć wsparcie dla akceleracji sprzętowej, zapewniające o wiele szybsze i płynniejsze korzystanie z aplikacji, dzięki czemu przynajmniej na chwilę zapomnimy o braku aplikacji od RIM. Poprawiono także zarządzanie pamięcią, dzięki czemu aplikacja nie będzie już powodowała żadnych problemów z jej wykorzystaniem, co zdarzało się dość często w przypadku poprzednich odsłon.

Reszta zmian obejmuje głównie poprawki kosmetyczne oraz drobne usprawnienia dostępnych już do tej pory funkcji. Pełna lista zmian znajduje się na stronie producenta.

Jeśli do tej pory nie zdecydowaliście się na zakup, zdecydowanie warto to zrobić teraz, zwłaszcza że cena jest (jak zawsze) niezwykle atrakcyjna. Jeśli natomiast jesteście już jej posiadaczami – nie czekajcie i aktualizujcie.

Więcej informacji