Caveman HD – Lemmingi wiecznie żywe!

Avatar
Piotr Barycki
10.07.2012

Aplikacji Caveman, która zaledwie przed kilkoma godzinami zawitała w BlackBerry AppWorld, najprawdopodobniej nie trzeba przedstawiać żadnemu z uczestników niedawnej konferencji BlackBerry 10 Jam, a i tym, którzy z różnych powodów nie dotarli na miejsce, powinno wystarczyć jedno słowo – Lemmingi.

Caveman HD dla tabletu BlackBerry PlayBook jest bowiem nieco uwspółcześnioną pod względem grafiki oraz silnika gry odmianą popularnych lata temu Lemmingów. Pomimo zmiany głównych bohaterów oraz scenografii, sama zabawa nie straciła nic ze swojego uroku i całą pewnością wciągnie nas na wiele, wiele godzin. Być może nawet na tyle, że będziemy mogli bez żadnych problemów przełknąć 12 zł, które trzeba wydać, aby móc zainstalować Caveman HD na naszych tabletach.

Wszyscy, którzy zdecydują się na taki wydatek, powinni mieć świadomość, że gra jest pełna ciekawych dodatków i tzw. „easter egg”, które możemy odblokować za pomocą specjalnych kodów publikowanych na stronie twórcy aplikacji. Mamy nadzieję, że osoby, które dotarły na główną sesję BlackBerry 10 Jam Warsaw, mają gdzieś zapisany ten, który został w jej trakcie podany 😉

Pobierz