Contacts Backup Pro i Profile Switcher Premium za darmo przez ograniczony czas

Avatar
Piotr Barycki
20.07.2012

Wakacyjnych promocji ciąg dalszy – po obniżkach cen ze strony XiMAD, EA oraz kilku innych producentów, przyszedł czas na nieco mniejsze studio deweloperskie – Droid Mobile Software, które na ograniczony czas całkowicie zniosło opłaty za dwie ze swoich aplikacji – Profile Switcher Premium oraz Contacts Backup Pro.

Pierwszy z programów umożliwia nam to, co prawdopodobnie chcielibyśmy móc skonfigurować w ramach standardowego „wyposażenia” – automatyczną zmianę profilu w zależności od dnia lub godziny. Profile Switcher Premium pozwala nam na ustawienie wielu takich reguł, dni tygodnia, w których mają być aktywowane, a przy okazji wspiera praktycznie wszystkie terminale wyposażone w oprogramowanie systemowe od 4.6 do 7.1. Należy jedynie pamiętać, że BlackBerry OS w tym przypadku nieco ogranicza funkcjonalność programu (tak jak i każdego innego tego typu) uniemożliwiając automatyczne zmiany w przypadku kiedy urządzenie znajduje się w pokrowcu lub ma zablokowaną klawiaturę. W ramach rekompensaty, aplikacja powiadomi nas za pomocą wibracji o chęci zmiany profilu zgodnie z naszymi ustawieniami i zmieni go natychmiast po tym, jak wyciągniemy telefon z pokrowca.

Contacts Backup Pro, jak łatwo domyślić się dzięki nazwie, jest narzędziem przygotowanym dla tych, którzy szczególnie boją się utraty swoich danych, pozwalając nam na wykonywanie i odtwarzanie kopii zapasowych zarówno lokalnie (z pamięci urządzenia lub karty pamięci) oraz zdalnie (kopia zapasowa wysyłana jest na określony adres email). Aplikacja oferuje również możliwość automatycznego wykonywania kopii zapasowych.