MOLOME 2.1.9.2 z nowymi filtrami, integracją z sieciami społecznościowymi i nie tylko

Avatar
Piotr Barycki
27.07.2012

Aplikacje umożliwiające prostą edycję zdjęć oraz mogące pochwalić się się elementem społecznościowym, od czasu sukcesu Instagrama cieszą się coraz większą popularnością, starając się na każdej platformie zdobyć jak największe grono użytkowników. Wśród chętnych znaleźli się również twórcy MOLOME, którzy w ostatnim czasie znacząco poprawili swój program, czego efektem jest wydanie oznaczone jako 2.1.9.2.

Wśród najważniejszych zmian w nowym wydaniu należy bez wątpienia wymienić integrację z popularnymi serwisami społecznościowymi, takimi jak DropBox, Tumblr, Flickr, VK czy Weibo oraz komunikatorem BlackBerry (tylko dla OS 7.0+). Dzięki temu, efektami naszych prac będziemy mogli dzielić się ze znajomymi również za pośrednictwem tych właśnie kanałów. Aby „prace” były jeszcze ciekawsze, zwiększona została liczba filtrów tak, aby nie pozostawała w tyle za innymi wspieranymi platformami.

Zmieniony został przy okazji rozmiar grafiki końcowej (z 600×600 na 800×800), co z pewnością ucieszy posiadaczy urządzeń z większymi ekranami o wyższej rozdzielczości – 9860 i 9810, które od teraz są w pełni obsługiwane przez MOLOME .

Standardowa w przypadku wielu nowych edycji wzmianka na temat „optymalizacji programu”, w przypadku MOLOME 2.1.9.2 jest raczej informacją dość znacząca, bowiem według jej twórców, wiele części ich produktu zostało napisanych całkowicie od początku.

Nowe wydanie aplikacji MOLOME można pobrać z BlackBerry AppWorld lub bezpośrednio ze strony producenta.