PROGET zwycięża w konkursie Lightning Pitches

Avatar
Piotr Barycki
04.07.2012

Emocje po zakończeniu BlackBerry 10 Jam, prezentacji BlackBerry 10 i licznych sesjach szkoleniowych jeszcze nie opadły i nie opadną jeszcze prawdopodobnie długo, tak samo jak po najważniejszym konkursie, który miał miejsce w czasie konferencji – Lightning Pitches, którego zwycięzcą, o czym jest nam niezmiernie przyjemnie poinformować, została firma PROGET.

Zaprezentowana aplikacja, Tip, zdobyła największe uznanie wśród przedstawicieli najbardziej obiektywnego jury, jakie tylko było dostępne na miejscu – wszystkich uczestników BlackBerry 10 Jam, którzy jako widzowie pilnie śledzili starania programistów, którzy zgłosili się do udziału w konkursie.

Pamiętajcie, że to prawdopodobnie dopiero pierwszy z wielu, wielu konkursów, w których będziecie mogli udowodnić swoje zdolności programistyczne lub zaskoczyć wszystkich pomysłem, który pozwoli w późniejszym czasie ułatwić albo po prostu uprzyjemnić życie setkom, jeśli nie tysiącom użytkowników BlackBerry. Powodzenia i gratulacje dla wszystkich, którzy zdecydowali się na uczestnictwo w BlackBerry 10 Jam i Lightning Pitches!