Union prezentuje Cowboy Guns dla tabletu BlackBerry PlayBook

Avatar
Piotr Barycki
16.07.2012

Zespół programistów z firmy Union, odpowiedzialnej m.in. za takie produkcje dla tabletu BlackBerry PlayBook jak Muffin Knight, Burn The City, Samurai II czy Trial Xtreme 2, rozszerzył swoją ofertę o kolejną grę, która do tej pory odnosiła sukcesy na innych platformach – Cowboy Guns.

Wyceniona na 2,99$ gra zręcznościowa przenosi nas w czasy Dzikiego Zachodu, gdzie jako ostatni sprawiedliwy będziemy zmuszeni do odpierania hord wrogów nacierających na nas (dosłownie) z każdego kierunku. I choć prawdopodobnie rozgrywka nie będzie zbyt wymagającym zajęciem dla naszego umysłu, z całą pewnością – głównie dzięki wysokiej grywalności, dynamicznej akcji i atrakcyjnej grafice- powinna wystarczyć nam na długie godziny niczym nieskrępowanej strzelaniny, urozmaiconej nieco obecnym w grze wątkiem fabularnym.

Oprócz standardowego trybu kampanii, autorzy oferują nam również dwa inne – „Survival”, w którym przeciwnicy nigdy się nie kończą i naszym zadaniem jest jedynie jak najdłuższe odpieranie ich ataków oraz „Bounty Hunter”, w którym zostaniemy zmuszeni do pokonania ponad 20 poszukiwanych przestępców.

Oczywiście całej tej rzezi nie będziemy musieli dokonywać za pomocą gołych rąk – do naszej dyspozycji oddane zostaną różnego rodzaju rewolwery, strzelby czy nawet siejący popłoch i zniszczenie wśród nieprzyjaciół dynamit.

Pobierz