WeatherTrax – aplikacja na każdą pogodę

Avatar
Piotr Barycki
27.07.2012

Aplikacje do odczytywania prognoz pogody przydają się zawsze – niezależnie nawet od tego, czy w większości przypadków okazują się trafne czy nie. W związku z tym, że BlackBerry OS niestety nie oferuje nam fabrycznie odpowiedniego oprogramowania, jesteśmy zmuszeni do przeszukiwania zasobów AppWorld, wśród których odnajdziemy oczywiście takie perełki jak BeWeather, ale także nieco mniej znane aplikacje, jak WeatherTrax.

Wśród możliwości aplikacji znajdują się głównie podstawowe funkcje, takie jak wyświetlanie szczegółowej pogody dla naszego miasta/obszaru wraz z możliwością lokalizacji na podstawie wbudowanego odbiornika GPS, wyświetlanie prognozy na najbliższe cztery dni oraz (czego brakuje w przypadku darmowej konkurencji) nieograniczona ilość miast, które możemy zapisać. Temperatury mogą być wyświetlane zarówno w stopniach Celsjusza, jak i Fahrenheita.

Fajerwerków po aplikacji przygotowanej przez JaredCo nie powinniśmy się raczej spodziewać, choć z całą pewnością kilka dodatków przypadnie do gustu użytkownikom, w tym m.in. możliwość wyświetlania aktualnej pogody w postaci ikony programu oraz temperatury w jej opisie.

Oczywiście WeatherTrax nie jest w stanie konkurować z bardziej rozbudowanymi aplikacjami, takimi jak BeWeather Pro, ale jeśli porównamy go do jego darmowej odmiany, naprawdę nie ma się czego wstydzić.

Pobierz