BlackBerry 9220 Curve oficjalnie na stronie Play

Avatar
Piotr Barycki
19.09.2012

Po niecałym miesiącu od wprowadzenia do oferty sieci Play modelu BlackBerry 9220 Curve, terminal ten trafił również na witrynę internetową operatora, umożliwiając nam zapoznanie się z jego możliwościami i dobranie odpowiedniego planu taryfowego.

Opis smartfonu ze strony Play:

Najważniejsze cechy

  • Aparat fotograficzny 2 Mpix
  • Pełna klawiatura QWERTY
  • Wygodna nawigacja dzięki myszce optycznej
  • Dostęp do wielu aplikacji poprzez BlackBerry World

Wygodny smartfon do ciągłej komunikacji ze światem. Telefon jest przeznaczony nie tylko do pracy – poczta korporacyjna ale także do zabawy. Łatwe w obsłudze sieci społecznościowe, komunikatory oraz funkcje multimedialne jak aparat fotograficzny 2 Mpix z możliwością kręcenia filmów, oraz dobrej jakości odtwarzacz MP3 i odtwarzacz filmów wideo zapewnią Ci nie tylko przyjemną prace ale masę dobrej rozrywki. Panoramiczny ekran 2,44 cala TFT LCD gwarantuje Ci wygodę z korzystania z BlackBerry Store czy przeglądanie stron internetowych. Długi czas działania baterii – nawet do 18 dni czuwania, zapewni ciągłość kontaktu z bliskimi.

Do poprawnego działania wiadomości MMS na urządzeniach BlackBerry wymagane jest posiadanie aktywnej usługi „Play email on BlackBerry smartphone”.

Cennik urządzenia można znaleźć oczywiście na stronie operatora lub w tym miejscu. Oprócz BlackBerry 9220 Curve, w ofercie sieci znajdują się również modele takie jak Bold 9900, Curve 9380 czy Curve 9360. Ze starszych urządzeń możemy (teoretycznie) wybrać 9300 Curve, 9780 Bold oraz 8520 Curve.