BlackBerry® Elite – nowy program dla deweloperów

Jakub Hajost
28.09.2012

Research In Motion poinformował na swoim oficjalnym blogu o uruchomieniu nowego programu dla deweloperów – BlackBerry® Elite. Program ma za zadanie odnajdywać, motywować i nagradzać deweloperów najbardziej aktywnych i wpływowych w społeczności deweloperów BlackBerry.

Członkowie Elity BlackBerry będą nagradzani:

  • Podróżą na regionalny BlackBerry Jam
  • Priorytetowym dostępnem do SDK
  • Będą wśród pierwszych osób, które otrzymają nowe produkty BlackBerry
  • Spotkają się z zespołem zarządzającym RIM
  • I wiele innych

W pierwszej kolejności, zapraszamy 100 deweloperów z całego świata, by zostali członkami Elity BlackBerry. Co mają wspólnego? Niezależnie czy to ktoś, kto konsekwentnie odznacza się największym wkładem na forum deweloperów BlackBerry, spaja społeczność przewodząc lokalnym grupom deweloperów,  jest uznawany za eksperta w dziedzinie tworzenia aplikacji dla BlackBerry, czy wnosi wkład w postaci kodu do projektów open source BlackBerry – każdy z nich ma i ciągle objawia poświęcenie dla naszej platformy i społeczności na swój własny unikalny sposób. (…) Zdajemy sobie sprawę, że nasza Elita BlackBerry robi dla nas wiele i chcemy się upewnić, że są za to dobrze nagradzani.

Jeśli znacie jakichś wspaniałych ludzi, których uważacie za godnych wstąpienia do Elity BlackBerry, możecie zgłosić ich kandydaturę tutaj. Można zgłaszać samego siebie.

Ludzi, którzy już znaleźli się wśród Elity BlackBerry możecie zobaczyć w specjalnej Hall of Fame – klikając tutaj. Być może udało Wam się kogoś z tych osób poznać podczas BlackBerry Jam w Warszawie, lub innych konferencji. Być może ktoś, kogo znacie, powinien tam się znaleźć, a jeszcze się nie znalazł – zgłaszajcie takie osoby. Warto być aktywnym w społeczności deweloperów BlackBerry.

via devblog.blackberry.com