BlackBerry L pozuje do kolejnych zdjęć

Avatar
Piotr Barycki
04.09.2012

Jeśli ktokolwiek jest nadal ciekaw, jakie urządzenie z serii L pokazywano w ostatnim czasie wybranym dziennikarzom i przedstawicielom operatorów komórkowych, powyższe zdjęcie powinno ostatecznie rozwiać jego wątpliwości.

Przedstawiony na zdjęciach smartfon jest z całą pewnością tym samym modelem (choć niekoniecznie tym samym urządzeniem), które pojawiało się na kilku zdjęciach w ciągu ostatnich dni i godzin, potwierdzając tym samym swoje podobieństwo do zaprezentowanego nieoficjalnie wiele miesięcy temu BlackBerry London.

Autor zdjęcia, które opublikował w serwisie mikroblogowym Twitter, określił tę wersję urządzenia z serii L jako „wersję przedsprzedażową”, w związku z czym mogą w niej zajść jeszcze drobne zmiany. Osoby zaznajomione z sytuacja potwierdzają, że ogólna bryła urządzenia i większość detali jest już praktycznie ukończona, natomiast zmianie mogą ulec przede wszystkim materiały, z jakich został wykonany.

Dla przypomnienia, urządzenie wyposażone jest w pokryty szkłem ekran o przekątnej 4,2″ i rozdzielczości 1280×768, dwurdzeniowy procesor, moduły LTE, NFC, WiFi, Bluetooth oraz GPS, dwa aparaty fotograficzne (w tym jeden 8MPX), baterię 1800 mAh oraz oczywiście system operacyjny BlackBerry 10.

Do kompletu brakuje nam już tylko zdjęć drugiego z prezentowanych ostatnio wybranym urządzeń – następcy modelu 9900 Bold, który na rynek trafi w około 4-5 tygodni po modelu zaprezentowanym powyżej (lub podobnym).

via: n4bb