Boom Brigade 2 trafia na tablet BlackBerry PlayBook!

Avatar
Piotr Barycki
13.09.2012

Oferta gier w jakikolwiek sposób zasługujących na miano „strategicznych” w przypadku tabletu BlackBerry PlayBook nie należała do tej pory do zbyt bogatych. Nieco jednak zmienia tę sytuację dzisiejsza premiera strategiczno-zręcznościowego tytułu Boom Brigade 2 od dobrze nam już znanej firmy 10tons Ltd.

Gra oferuje nam pełną, złożona i wielogodzinną kampanię, składającą się z trzech dużych rozdziałów, w ciągu których będziemy zmuszeni do pokonania nieprzyjaciela na 30 zróżnicowanych poziomach. Na każdym z nich możemy płynnie przełączać się pomiędzy pełnym adrenaliny trybem akcji w czasie rzeczywistym a tzw. trybem taktycznym, w którym rozkazy naszym żołnierzom możemy przydzielać na spokojnie. Drugi z tych trybów może okazać się szczególnie pomocny na wyższych poziomach, kiedy przeciwników jest o wiele więcej i jesteśmy zmuszeni odpowiednio wykorzystać możliwości każdego z pięciu typów naszych podwładnych – od strzelców z shotgunem, minigunem, bazooką, aż po snajperów.

Boom Brigade 2 nie należy wprawdzie do najtańszych pozycji, zmuszając nas do wydania 2,99$, jednak z całą pewnością pieniądze te szybko zwrócą się w postaci doskonałej zabawy, którą jest nam w stanie zaoferować.

Pobierz