Czy tak wygląda pierwszy smartfon BlackBerry z serii N?

Avatar
Piotr Barycki
27.09.2012

Podczas gdy o pierwszym modelu z serii L wiemy już prawie wszystko, BlackBerry N w dalszym ciągu pozostaje dla większości z nas ogromną tajemnicą i z wyjątkiem kilku parametrów oraz cech, nie możemy być praktycznie niczego całkowicie pewni. Tym bardziej cieszą udostępnione dziś w sieci grafiki, które – nawet jeśli mogą nie być całkowicie zgodne z finalnym wyglądem urządzenia – prawdopodobnie są bardzo bliskie prawdy.

Pomimo tego, że chociażby pierwsze zdjęcie prezentuje się nie do końca profesjonalnie (zdeformowany zrzut ekranu z BlackBerry 10 w wersji dla serii L), wiele szczegółów wydaje się być zgodne z wcześniejszymi opisami wrażeń pierwszych testerów oraz dziennikarzy, którzy mieli kontakt z tym urządzeniem. Wśród nich bez wątpienia znajduje się powiększony, idealnie kwadratowy wyświetlacz o przekątnej około 3″, charakterystyczna dla serii Bold klawiatura, wyprofilowana jednak podobnie do tej z 9790 oraz brak srebrnej ramki dookoła urządzenia w porównaniu do BlackBerry 9900.

Data premiery w dalszym ciągu pozostaje nieznana, jednak wszystko wskazuje wciąż na to, że będzie to pierwszy kwartał przyszłego roku, o około miesiąc później niż pierwsze urządzenie z serii L.

via: bbin.in/blackberryos