Facebook 3.2 już dostępny w BlackBerry AppWorld

Avatar
Piotr Barycki
13.09.2012

Po tygodniach testów do BlackBerry AppWorld ostatecznie zawitała najnowsza wersja oficjalnej aplikacji Facebook dla BlackBerry, oferująca szereg poprawek i nowości.

Najistotniejsze zmiany dotyczą przede wszystkim obsługi wydarzeń oraz urodzin naszych znajomych, których szczegóły możemy od teraz podejrzeć bezpośrednio z poziomu aplikacji. Dzięki temu bez konieczności uruchamiania przeglądarki możemy np. sprawdzić kto jest organizatorem imprezy i zadeklarować, czy pojawimy się na niej, czy też nie.

Zmiany dotknęły także sposobu powiadamiania nas o urodzinach znajomych, gdzie informacja na ten temat, wyświetlana na ekranie głównym, będzie umożliwiała nam natychmiastowe przejście na „Tablicę” znajomego i błyskawiczne złożenie życzeń. Usprawniony został także sposób dodawania i aktualizacji tych zdarzeń w naszym kalendarzu systemowym BlackBerry. Oprócz tego zmieniono fabryczną ikonę siatki nawigacyjnej prowadzącą do naszego profilu na nasze zdjęcie profilowe.

Aktualizacja powinna wyświetlić się automatycznie wszystkim użytkownikom, którzy posiadają zainstalowaną poprzednią wersję. Informacja taka może jednak pojawić się do 24 godzin od jej publikacji.

Pobierz

via: blogs.blackberry