Files & Folders z obsługą SkyDrive, OWA i Office 365 już dostępne!

Avatar
Piotr Barycki
17.09.2012

Autorzy jednego z najlepszych menedżerów plików dla tabletu BlackBerry PlayBook i BlackBerry 10 zdecydowali się na wprowadzenie dość poważnych zmian w swojej aplikacji, zaczynających się na zmianie wyglądu, a kończących na usprawnieniu obsługi dotychczasowych serwisów internetowych i dodaniu wsparcia dla nowych (głównie oferowanych przez Microsoft).

Pierwszym co zaobserwujemy po uruchomieniu nowego wydania będzie wyraźna  zmiana UI na zgodne z wytycznymi dla systemu operacyjnego BlackBerry 10 oraz zauważalny wzrost wydajności samego programu (zwłaszcza w przypadku kiedy obsługujemy foldery zawierające wiele plików). Dodano także kilka różnych zestawów kolorystycznych UI do wyboru użytkownika, aby każdy mógł być zadowolony nie tylko z funkcjonalności F&F, ale także jego wyglądu.

Piątym wydaniem Files & Folders powinni zainteresować się także użytkownicy internetowych serwisów Microsoftu – SkyDrive, Office Web Apps i Office 365, które od teraz otrzymały wsparcie wewnatrz aplikacji. Nie obyło się oczywiście bez poprawek w dotychczas obsługiwanych usługach on-line, dzięki czemu korzystanie z Google Drive (dzięki np. lepszemu podziałowi na foldery) jest o wiele wygodniejsze.

Aktualizacja jest całkowicie bezpłatna dla dotychczasowych posiadaczy programu. W przeciwnym wypadku pozostaje nam zakup za 2,99$ lub przetestowanie 3-dniowej wersji demo bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów.

Pobierz