Kolejne odsłony BlackBerry 10 Jam World Tour już wkrótce w Europie

Avatar
Piotr Barycki
17.09.2012

Choć teoretycznie najbliższa konferencja BlackBerry 10 Jam w Amsterdamie miała być ostatnią w Europie i jedną z ostatnich na świecie przed najważniejszym spotkaniem z tej serii – BlackBerry Jam Americas, wszystko wskazuje na to, że mieszkańcy naszego kontynentu będą mieli jeszcze co najmniej dwie okazje na odrobienie zaległości, jeśli nie udało im się uczestniczyć w tym programie do tej pory.

Dwie kolejne konferencje, choć ich dat ani szczegółów jeszcze nie ujawniono, mają odbyć się w najbliższym czasie Sztokholmie oraz Malmö. Oprócz tego do listy miast z regionu EMEA, w których odbędą się spotkania z tej serii ma zostać dodany Tel Awiw. Oczywiście wszystkie trzy spotkania dla deweloperów odbędą się po BlackBerry 10 Jam Americas, który rozpocznie się już 25. września.

Krótkie nagranie podsumowujące niedawne warszawskie spotkanie w ramach BlackBerry 10 Jam World Tour znajduje się poniżej:

W czasie trwania każdej odsłony BlackBerry 10 Jam ma miejsce seria wykładów przeznaczonych zarówno dla deweloperów zainteresowanych pisaniem aplikacji natywnych, jak wykorzystaniem rozwiązań opartych o WebWorks. Spotkania dotyczą również m.in. możliwości zarabiania na swoich programach, jakie oferuje BlackBerry AppWorld oraz Research In Motion.