Nowa wersja Blurts ze wsparciem dla BBM wchodzi w fazę beta

Piotr Barycki
23.09.2012

Programiści ze studia odpowiedzialnego za przygotowanie aplikacji Blurts potwierdzili dziś, że projekt ten w żadnym przypadku nie jest martwy, udostępniając jego kolejne wydanie w postaci wersji beta oznaczonej numerem 3.0, sugerującym całkiem sporą liczbę nowości.

Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z publicznej wersji testowej z pewnością nie rozczarują się wprowadzonymi zmianami, które dotknęły przede wszystkim interfejsu użytkownika, zarówno w kliencie dla komputerów, jak i w jego odpowiedniku dla smartfonów.

Oprócz tego najważniejszym i najbardziej zauważalnym dodatkiem jest częściowe wsparcie dla wyświetlania na ekranie naszego komputera wiadomości z komunikatora BBM (BlackBerry Messenger). O ile jednak wiadomości przychodzące będą wyświetlane bez problemu, o tyle niestety nie możemy skorzystać z Blurts, aby na nie odpisać, co wynika z niemożliwych do pominięcia ograniczeń oraz blokad BlackBerry OS i BBM.

Najnowsza wersja aplikacji Blurts wymaga oprogramowania systemowego BlackBerry w wersji co najmniej 6.0.

Twórcy Blurts poinformowali również wszystkich, który zakupili ich produkty za pośrednictwem sieci sklepów Mobihand o możliwości przeniesienia ich licencji – wystarczy jedynie kontakt mailowy z ich biurem obsługi.

Pobierz wersję beta 3.0

  • W sumie fajny program 🙂 sprawdzić co prawda na macu nie mogę, ale gdy telefon się ładuje, a moja dziewczyna naciera lawiną SMS to łatwiej by było nie odrywać się aż tak od tego co aktualnie robię 😉