Nowe nagrania instruktażowe zdradzają finalny wygląd urządzeń z BlackBerry 10 i nie tylko!

Piotr Barycki
26.09.2012

O BlackBerry 10 wiemy z każdym dniem coraz więcej, jednak w dalszym ciągu bardzo wiele pozostaje dla nas tajemnicą i każda nowa informacja jest dla wszystkich zainteresowanych niemal na wagę złota. Tym bardziej cieszy pojawienie się kolejnych, udostępnionych nieoficjalnie, nagrań instruktażowych, na których prawdopodobnie pokazany jest już ostateczny (lub bliski mu) wygląd urządzenia z nowym systemem oraz metody obsługi systemu za pomocą gestów.

Jeśli dzisiejsze spekulacje okażą się prawdziwe i urządzenie przedstawione na nagraniu wideo faktycznie jest sklepową wersją pierwszego urządzenia z serii L, bardzo prawdopodobne, że będzie ono ostatecznie wyglądało identycznie jak na zdjęciach, które mieliśmy okazję oglądać już kilkanaście dni temu i niemal dokładnie tak samo, jak na udostępnionej wiele miesięcy temu grafice przedstawiającej model określany jeszcze wtedy jako „London”.

Niestety autor nagrań zablokował możliwość ich udostępniania na stronach internetowych, w związku z czym zainteresowani muszą skorzystać bezpośrednio z jego kanału.

Dziękujemy za nadesłanie informacji!

 • zebda

  Patrzac na Galaxy S3 odnosze wrazenie, ze wyglad telefonu ma najmniejsze znaczenie w czasie wyboru sluchawki przez uzytkownikow.
  Dziś jedyne co sprzedaje to chyba marketing.

 • dawid

  W tytule powinno być chyba urządzenia w liczbie pojedyńczej, miałem nadzieję na ujawnienie wyglądu następcy bolda ;] Trudno zostały jeszcze 3 miesiące do premiery.

 • ROJ

  a co z BB PB 3G?