Nowe odmiany BIS w Orange także dla klientów biznesowych

Piotr Barycki
28.09.2012

Od najbliższej soboty (29.09.2012) abonenci taryf biznesowych w Orange będą mogli skorzystać z dwóch nowych odsłon usługi BlackBerry Internet Service (BIS), różniących się ceną oraz możliwościami.

Oprócz dotychczasowego BIS Absolute, którego cena ani funkcje nie ulegają zmianie, do dyspozycji oddane zostaną wersje Complete w cenie 12,20zł netto miesięcznie oraz Messenger w cenie 4,07zł netto.

W ramach usługi BlackBerry Complete będziemy mieli możliwość konfiguracji do 5 kont pocztowych POP3/IMAP oraz jednego na domenie @blackberry.com. Oprócz tego otrzymujemy nielimitowany, bezpłatny transfer w ramach APN blackberry.net, nielimitowany dostęp do portali społecznościowych za pośrednictwem wbudowanych aplikacji oraz możliwość korzystania z BBM.

W przypadku odmiany Messenger uzyskamy dostęp jedynie do komunikatora BBM oraz jednej skrzynki pocztowej w domenie @blackberry.com.

 • Pawel

  I na co to komu? Jak BIS to w pelnej odslonie, a nie jakies polsrodki.

  • Jak ktos nie ma 5+ kont pocztowych i nie potrzebuje 500 MB na tethering to roznica żadna a 120+ zl w kieszeni w ciagu roku 🙂

 • kill649

  To complete to jeszcze ma sens. Ale opcja sam bbm to nie wiem po co calkowicie.

  • Bbm + skrzynka na domenie, na ktora mozna ustawic przekierowania z innych skrzynek. W rezultacie mamy pager – nie kazdy przeciez odpisuje na maile z telefonu – czasem ktos chce po prostu wiedziec co i od kogo doszlo, a odpisac na spokojnie z komputera.

   • ROJ

    dokładnie