Nowe wydanie Advance OS and LED już wkrótce w AppWorld

Avatar
Piotr Barycki
13.09.2012

Aplikacja Advance OS and LED pojawiła się na rynku zaledwie kilka miesięcy temu, a już zdołała zdobyć ogromną popularność i uznanie wśród użytkowników smartfonów BlackBerry. Nic więc dziwnego, że jej autor nie ustaje w pracach nad jej rozwojem, zapowiadając kolejną już odsłonę oznaczoną numerem 15 i wprowadzającą m.in. tryb oszczędzania baterii.

Pierwszym co przede wszystkim powita nas po aktualizacji aplikacji będzie nieco odświeżony interfejs użytkownika, który do tej pory zdecydowanie nie należał do jej najsilniejszych punktów. Oprócz tego uzyskamy możliwość szczegółowego monitorowania stanu naszej baterii i aktywności telefonu, wspomniany już tryb oszczędzania baterii i manager Autotekstu. Przy okazji twórcy programu udało się jeszcze bardziej rozszerzyć zakres funkcji systemowych obsługiwanych przez powiadomienia dźwiękowe, wizualne (dioda LED) lub wibracyjne.

Dotychczasowych użytkowników powinno szczególnie ucieszyć zmniejszenie zapotrzebowania aplikacji na energię naszego akumulatora, przez co nie trzeba będzie już rezygnować z niej właśnie z tego powodu (co niestety zdarzało się do tej pory). Poprawiono również cały szereg zaobserwowanych i zgłoszonych błędów dotyczących innych funkcji aplikacji.

Advance OS and LED 15.0 powinien być dostępny do pobrania w ciągu najbliższych kilku dni.