Nowe zdjęcia BlackBerry 10 zdradzają wygląd menu i potwierdzają obecność BBM Video

Avatar
Piotr Barycki
04.09.2012

Plany rozbudowania możliwości BBM w BlackBerry 10 o funkcję rozmów wideo Research In Motion potwierdził już kilka tygodni temu, jednak dziś po raz pierwszy do sieci dostały się zdjęcia potwierdzające, że rozwiązanie takie jest już prawdopodobnie zaimplementowane w wersje testowe nowej platformy kanadyjskiego producenta BlackBerry.

Odpowiednie ustawienia dotyczące właśnie BBM Video znalazły się bowiem na udostępnionych przez portal PDAMobiz fotografiach prezentujących przy okazji menu konfiguracyjne BlackBerry 10 (a przynajmniej jednej z jego wersji), które najwyraźniej dość mocno odbiega od tego, co mieliśmy okazję oglądać nie tylko w przypadku BlackBerry 7, ale i PlayBook OS.

Niestety w związku z tym, że wszystkie zaprezentowane materiały są w języku tajskim, trudno jest odszyfrować czego dokładnie dotyczą poszczególne opcje, które znalazły się obok BBM Video. Wśród nich jednak na pewno odnajdziemy te dotyczące m.in. synchronizacji, obsługi pamięci zewnętrznej w postaci kart SD, pamięci wbudowanej (w tym przypadku 16GB), wyszukiwania oraz wybierania głosowego. Prawdopodobnie pojawi się także znana z tabletu BlackBerry PlayBook możliwość współdzielenia plików z komputerem za pośrednictwem sieci WiFi.

via: pdamobiz