RIM aktualizuje BlackBerry Mobile Fusion

Avatar
Piotr Barycki
20.09.2012

Oprócz poprawionego wydania BlackBerry Enterprise Service 5, Research In Motion dostarczył dziś także użytkownikom aktualizację dla wieloplatformowego rozwiązania BlackBerry Mobile Fusion, wspierającego zarówno terminale BlackBerry, jaki i smartfony oraz tablety pracujące pod kontrolą iOS i Androida.

Wśród nowości odnajdziemy szereg usprawnień dla obsługi urządzeń z iOS i Androidem, w tym związanych m.in. z konfiguracją WiFi, VPN, usługą ActiveSync oraz zdalną dystrybucją aplikacji na urządzenia połączone z BlackBerry Mobile Fusion.

Organizacje korzystające z tabletów BlackBerry PlayBook zyskają także możliwość całkowicie zdalnej aktywacji i konfiguracji urządzeń, szyfrowania ich zawartości oraz uwierzytelniania w oparciu o certyfikaty Microsoft® Exchange. Nowe funkcje dla tabletu BlackBerry PlayBook będą dostępne wraz z nadchodzącą aktualizacją jego oprogramowania systemowego.

Rozszerzona o prawie 40 pozycji została także lista krajów, w których dostępne jest rozwiązanie BlackBerry Mobile Fusion. Na liście znajduje się obecnie ponad 80 państw.

Więcej informacji można odnaleźć pod adresem http://www.blackberry.com/select/mobilefusion/