RIM już wkrótce zaprezentuje nową słuchawkę bezprzewodową – HS250

Avatar
Piotr Barycki
07.09.2012

Już wkrótce oferta oficjalnych akcesoriów dla terminali BlackBerry powinna zostać rozszerzona o nową, niedrogą słuchawkę Bluetooth dostępną w aż sześciu kolorach.

Model HS250 ma być następcą popularnego (w dużej mierze ze względu na cenę) HS300, który trafił do sklepów jeszcze pod koniec 2010 roku i od tego czasu nie doczekał się żadnego odświeżonego wydania. Nie doczekała się go wprwadzie także nieco droższa HS500, jednak ta konstrukcja jest akurat nieco młodsza i prawdopodobnie nie wymaga jeszcze odnowienia.

Nowy dodatek dostępny ma być od samego początku w kolorach białym, pomarańczowym, czarnym, niebieskim, zielonym i różowym, stanowiąc nie tylko funkcjonalny gadżet, ale również potencjalnie… element dopełniający estetycznie nasz strój. Początkowa cena nie powinna szczególnie różnić się od HS300, natomiast jeśli chodzi o parametry techniczne, wiadomo na razie niestety jedynie, że czas rozmów na pojedynczym ładowaniu wyniesie 5 godzin, natomiast czuwania – 200.

Poprzednik HS250 był w stanie zapewnić nam jedynie 2 godziny rozmów, przy czym był wyposażony w technologię szybkiego ładowania, pozwalającą nam na naładowanie akumulatora do pełna w zaledwie 15 minut. Miejmy nadzieję, że rozwiązanie takie pojawi się również i w tym modelu.

Dokładna data premiery pozostaje na razie nieznana.

via: macberry.de