Subway Icons Set – zestaw ponad 300 ikon dla BlackBerry 10

Avatar
Piotr Barycki
11.09.2012

Dobra aplikacja to nie tylko bogate możliwości – to także skromna i elegancka lub kolorowa i efektowna, ale zawsze dopracowana szata graficzna. Nie każdy ma jednak smykałkę do tworzenia odpowiednik ikon, które przecież w każdym programie czy grze muszą znaleźć swoje miejsce. Z pomocą może przyjść na szczęście zestaw kilkuset ikon przygotowanych przez polską firmę Pixle z myślą o najnowszym systemie operacyjnym BlackBerry.

Przykładowe zastosowanie ikon Subway Icon Set

W zestawie znajduje się komplet ponad 300 uniwersalnych i przydatnych w praktycznie każdej aplikacji ikon w trzech rozmiarach – 81 pikseli, 71 pikseli oraz 61 pikseli. Wszystkie z nich dostępne są w formatach PNG, SVG, XALM, PSD, AI oraz EPS w przypadku wersji płatnej lub tylko w PNG, w przypadku jeśli zdecydujemy się na wersję darmową. Należy jednak pamiętać, że z wydania bezpłatnego możemy skorzystać tylko w przypadku, kiedy nasz program udostępniany będzie także bez żadnych dodatkowych opłat.

Innymi zaletami wersji płatnej jest dostęp do przyszłych aktualizacji oraz odpowiednia licencja.

Wszystkie pliki do pobrania lub zakupu (w przypadku zastosowań komercyjnych) odnajdziemy na stronie autorów. Wersja komercyjna wyceniona jest na 9,99$.