Top Gear: Stunt School zajeżdża do AppWorld!

Avatar
Piotr Barycki
14.09.2012

Spragnieni szybkiej, niezbyt przepisowej i przy tym całkowicie zakręconej jazdy zamiast nieco bardziej rycerskiej przygody z pewnością ucieszą się na informację, że dzisiejszy dzień nie stoi wyłącznie pod znakiem premiery Bard’s Tale, ale również firmowanego przez BBC Top Gear: Stunt School.

Idea całej gry oparta jest na próbach realizacji teoretycznie niemożliwych, niezwykle trudnych do wykonania lub po prostu skrajnie niebezpiecznych wyczynów kaskaderskich, które zdecydowanie lepiej jest podejmować na naszym tablecie, niż z wykorzystaniem prawdziwego samochodu. Do naszej dyspozycji oddane zostanie ponad 60 podstawowych oraz 20 dodatkowych zróżnicowanych wyzwań, do których możemy stanąć z autem zmodyfikowanym praktycznie do granic możliwości (i trochę poza nie), z wykorzystaniem m.in. silników samolotowych czy kół od monster-truck’ów. Wszystko zależy praktycznie wyłącznie od naszej fantazji.

Poniżej znajduje się prezentacja gry w identycznej wersji dla iPada, przygotowana przez jednego z jej użytkowników:

Gra kosztuje 2,99$ i jest dostępna wyłącznie dla tabletu BlackBerry PlayBook oraz niedługo dla urządzeń z BlackBerry 10.

Pobierz