[WIDEO] Czy tak będzie wyglądał BlackBerry L?

Avatar
Piotr Barycki
21.09.2012


Pomimo tego, że wygląd zewnętrzny pierwszych urządzeń z BlackBerry 10 nie jest aż tak ważny jak system, pod kontrolą którego będą pracować, każde pojawienie się w sieci mniej lub bardziej prawdopodobnych renderów, grafik i zdjęć wzbudza ogromne emocje. Znany nam już doskonale z wcześniejszych prac John Anastasiadis postanowił zebrać wszystkie dotychczas opublikowane materiały i na ich podstawie stworzyć wideo prezentujące pierwszy smartfon RIM z BlackBerry 10 z praktycznie każdej strony.

Jeśli (prawdopodobnie już wkrótce) potwierdzi się projekt urządzenia z dotychczasowych nieoficjalnych zdjęć, bardzo możliwe, że prace Anastasiadisa będą niezwykle zbliżone do… oficjalnych prezentacji debiutanckiego urządzenia z serii L, podobnie jak miało to miejsce w przypadku niedawnych grafik prezentujących to samo urządzenie.

Niestety w dalszym ciągu nie doczekaliśmy się żadnych konkretnych informacji na temat następcy BlackBerry 9900 – BlackBerry N, jednak mamy nadzieję, że i to niedługo ulegnie zmianie…

via: crackberry