[WIDEO] Orange promuje Curve 9320 – smartfon BlackBerry dla każdego

Avatar
Piotr Barycki
10.09.2012

AKTUALIZACJA: Dziękujemy wszystkim za informacje – reklama pojawiła się już wczoraj w kilku stacja telewizyjnych.

Reklam (tym bardziej wideo) związanych z BlackBerry w Polsce nie oglądaliśmy niestety nigdy zbyt wiele, a od ostatniej rewolucji wprowadzonej przez Play, nastała praktycznie absolutna cisza. Na szczęście sytuacja ta ma się najwyraźniej zmienić wraz z wprowadzeniem przez Orange terminali RIM do oferty dla klientów indywidualnych.

Bohaterem kampanii jest oczywiście model pod względem cenowym najbardziej przyjazny dla każdej kieszeni, a przy tym o wiele bogatszy w możliwości niż do tej pory oferowany Curve 8520. Tym razem, za niezbyt wygórowaną cenę w zestawie otrzymamy dodatkowo pełne wsparcie dla technologii 3G, GPS, wirtualny Router WiFi, lepszą baterię, przeglądarkę oraz wyraźnie odświeżony system operacyjny.

Powyższy klip reklamowy został na razie zaprezentowany na oficjalnej stronie Orange na portalu społecznościowym Facebook, w związku z czym nie mamy niestety pewności, czy został już lub zostanie wyemitowany w telewizji. Nie pozostaje nam więc nic innego niż mieć nadzieję, że tak właśnie się stanie!