Zdobądź wejściówkę na SmartDevCon i poznaj tajemnice BlackBerry 10

Avatar
Piotr Barycki
03.09.2012

Do oficjalnej, globalnej premiery BlackBerry 10 pozostało już albo „aż” albo „zaledwie” kilka miesięcy. , jeśli jesteśmy użytkownikami, zaledwie, jeśli jesteśmy programistami i chcemy mieć wszystko gotowe w momencie debiutu zupełnie nowej platformy. Nieoceniona w tym przypadku może okazać się pomoc ekspertów oraz wymiana doświadczeń z innymi deweloperami, do której okazję możemy mieć już podczas rozpoczynającej się jutro konferencji SmartDevCon, na którą właśnie teraz możecie wygrać jedną pełną wejściówkę.

Pytanie konkursowe powinno być dla zainteresowanych niesamowicie proste:

W jakim języku programistycznym stworzone zostały najbardziej rozbudowane gry dla systemu BlackBerry PlayBook OS (9mm, Modern Combat 2,3, N.O.V.A)?

Odpowiedź należy wpisać w komentarzu pod tym artykułem oraz wysłać na adres info@bbnews.pl dokładnie o godzinie 10:00. Bezpłatną wejściówkę na miejscu konferencji odbierze osoba, której mail dotrze do nas najbliżej godziny 10:00 (czyli 10:01 wygrywa z 10:02). Decyduje godzina wyświetlona w naszej skrzynce pocztowej; dopuszczalny jest przedział +/- 5 minut (9:55-10:05). Wiadomość musi być wysłana dopiero po zostawieniu komentarza pod tym wpisem (adres email dla obu musi być identyczny – obiecujemy nie wysyłać na niego spamu).

Dla przypomnienia:

W programie [konferencji SmartDevCon], oprócz wykładów dla deweloperów skupiających się na Androidzie (co jest przecież także potencjalnym zyskiem dla BlackBerry 10) znalazła się również dedykowana sesja dotycząca nowych sposobów tworzenia aplikacji dla systemu operacyjnego BlackBerry 10 na smartfonach i tabletach RIM. Wykład będzie miał miejsce o godzinie 12:00 pierwszego dnia konferencji i poprowadzi go Łukasz Dzierżak, BlackBerry Developer Evangelist dla Polski.

Miłej zabawy i (oby) podróży do Katowic!