Złoty BlackBerry 9900 Bold do wygrania od brytyjskiego oddziału RIM

Avatar
Piotr Barycki
10.09.2012

AKTUALIZACJA: Niestety konkurs jest dostępny wyłącznie dla pełnoletnich obywateli i rezydentów legalnie zamieszkujących w UK. Pełen regulamin można odnaleźć pod tym adresem.

Brytyjski oddział RIM potwierdził dziś na portalu społecznościowym Facebook to, czego mogliśmy spodziewać się od kilku dni – w ciągu najbliższych godzin rozpocznie się konkurs, w ramach którego do jednego ze szczęśliwych uczestników trafi unikatowy, złoty model BlackBerry 9900 Bold.

Podobne urządzenia otrzymali w ostatnim czasie złoci medaliści i rekordziści Igrzysk Olimpijskich reprezentujący RPA. Oczywiście w żaden sposób nie umniejsza to prestiżu limitowanej edycji 9900, a wręcz zwiększa jej wartość – w końcu kto z nas nie chciałby dołączyć do takiego grona? Chociażby na podstawie… posiadanego telefonu.

Nie wiadomo niestety jeszcze jakie dokładnie będą zasady dzisiejszego konkursu, jednak pewne jest jedno – wymagane będzie śledzenie na portalu Twitter oficjalnego konta BlackBerry UK. O kolejnych wymogach oraz ewentualnych ograniczeniach regionalnych postaramy się informować na bieżąco wraz z rozwojem sytuacji.

via: BlackBerryUK (Facebook)