Złoty BlackBerry Bold 9900 pozuje do serii zdjęć

Avatar
Piotr Barycki
19.09.2012

Promocja związana z możliwością wygrania modelu BlackBerry 9900 z  limitowanej edycji niestety nie dotarła aż do Polski, jednak tym, którzy chcą nieco bliżej przyjrzeć się pozłacanemu Boldowi mogą (lub muszą) wystarczyć zdjęcia przygotowane przez serwis Pocket Lint w ramach krótkiej sesji fotograficznej z 9900 w roli głównej.

Oczywiście poza zastąpieniem wszystkich aluminiowych elementów obudowy elementami pozłacanymi nie ma w tym przypadku zbyt wielu różnic w stosunku do oryginału i urządzenie jest o wiele bardziej klasyczne, niż ekstrawagancki Bold P’9981 przygotowany przy współpracy Research In Motion i Porsche.

Niestety, w celu podwyższenia i tak już wysokiego prestiżu urządzenia, ta seria BlackBerry nigdy nie trafi do sprzedaży detalicznej i jedyną możliwością wejścia w jego posiadanie będzie odkupienie go od jego obecnych właścicieli, wśród których, oprócz szczęśliwych zwycięzców konkursu, znajdują się wyłącznie wybrani mistrzowie i rekordziści ostatnich Igrzysk Olimpijskich. W związku z tym, szansa na bliższe zapoznanie się z limitowaną odmianą 9900 jest raczej minimalna. Zawsze jednak możemy zdecydować się na inne „poprawione” odmiany tego telefonu – od powszechnie dostępnego P’9981 do wydań zdobionych kamieniami szlachetnymi.