1 dzień do premiery BlackBerry 10: Czego jeszcze nie wiemy?

Avatar
Piotr Barycki
29.01.2013

Uwaga: Tym razem pytanie konkursowe nie jest ukryte i nie liczy się, kto będzie pierwszy. Liczy się, czyja odpowiedź jutro okaże się najbliższa prawdy 🙂

Mniej niż 24 godziny – zaledwie tyle pozostało już do oficjalnej premiery BlackBerry 10 i wprowadzenia urządzeń do sprzedaży przynajmniej w niektórych krajach na świecie. Wiemy już naprawdę dużo – znamy modele, które zostaną jutro zaprezentowane, mamy praktycznie komplet informacji na temat Z10 (od pudełka po GPU), wiemy mniej więcej czego spodziewać się po X10, znamy przybliżone ceny przynajmniej jednego z nowych smartfonów i szczegóły na temat nowych usług BlackBerry, a sam OS widzieliśmy już wielokrotnie na zdjęciach, nagraniach i grafikach. Pozostaje jedynie pytanie, czy RIM szykuje dla nas coś jeszcze?

I takie właśnie będzie Wasze dzisiejsze zadanie konkursowe – spróbujcie zgadnąć, czy Research In Motion ma jeszcze co najmniej jednego asa w rękawie i czym może on być. Dla trzech osób, które udzielą poprawnych (lub przynajmniej najbardziej zbliżonych do prawdy) odpowiedzi (przy czym nie wystarczy samo „nie” lub „tak”) mamy oczywiście standardowo przewidziane w ramach tej serii konkursów nagrody. Wysilcie więc swoją wyobraźnię lub może po prostu napiszcie, co chcielibyście, aby znalazło się w BlackBerry 10, a wciąż nie doczekało się potwierdzenia?

Rozstrzygnięcie oczywiście dopiero jutro, po zakończeniu konferencji. Pamiętajcie, żeby na 16:00 nie mieć zaplanowanego niczego innego!