2012: Najpopularniejsze wpisy – nie tylko o BlackBerry 10!

Avatar
Piotr Barycki
02.01.2013

Podczas gdy mogłoby się wydawać, że 2012 był rokiem wielkiego oczekiwania na BlackBerry 10 oraz gwałtownego spadku zainteresowania starszymi wydaniami tego oprogramowania systemowego i pracujących pod jego kontrolą urządzeń, statystyki zdają się pokazywać co innego. Odwiedzający nas obecni i potencjalni użytkownicy BlackBerry zainteresowani byli bowiem przede wszystkim tym, jak zacząć przygodę z BlackBerry (i to pod każdym względem) i jaki typ usługi BlackBerry wybrać. Oczywiście zainteresowanie BlackBerry 10 również było spore, ale wystarczy rzut oka na 12 najpopularniejszych wpisów tego roku.

Wśród nich znalazły się (w kolejności malejącej):

Trzy pierwsze wpisy z tej listy dostały się także do naszego ogólnego „Top 10″”, gdzie pierwsze miejsce najpopularniejszych zajmuje praktycznie niczym niezagrożony „Poradnik początkującego”, a swoje pozycje umacniają znajdujące się nieco za nim recenzje modeli takich jak 9900, 9700 czy 9780.

Tak więc po raz kolejny okazało się, że nie wszystko jest takie proste, jak może wydawać się na pierwszy rzut oka, a zainteresowanie BlackBerry (nawet starszymi modelami) ze strony nowych użytkowników z jakiegoś powodu, wbrew przewidywaniom niektórych, nadal nie chce spaść do zera. I oby ten rok był równie zaskakujący jak poprzedni!