3 dni do BlackBerry 10: Polska kocha BlackBerry!

Avatar
Piotr Barycki
27.01.2013

Aktualizacja: Ze względu na to, że kilka ostatnich zdjęć zostało dosłanych w ostatniej chwili (choć w terminie) i nie wzięły udziału w poprzednich fazach głosowania jury, postanowiliśmy wybrać spośród nich jedno dodatkowe, które włączyliśmy do konkursu.

Tak, powyższe logo BlackBerry zostało utworzone z nadesłanych przez Was zdjęć i czas najwyższy, aby nareszcie wyłonić tych, którzy będą mogli już wkrótce cieszyć się nie tylko standardowymi (oraz rozszerzonymi) pakietami gadżetów BlackBerry, ale także smartfonami z tym samym znakiem firmowym, co na powyższej grafice. Tym samym rozpoczynamy również szalony tydzień BlackBerry, który zarówno dla nas, jak i dla Was będzie prawdopodobnie jednym z najbardziej emocjonujących tygodni w tym roku!

Oczywiście nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie przygotowali dziś kolejnej niespodzianki. Prac nadesłanych przez Was było tak dużo i były tak dobre, że mieliśmy ogromne trudności w wybraniu najlepszych spośród nich, nie mówiąc już o jednej, dwóch czy trzech konkretnych. Zdecydowaliśmy więc ocenić każdą pracę osobno, pod kątem kreatywności, włożonego wysiłku oraz jakości wykonania i na tej podstawie przygotować różne zestawy nagród. Nie martwcie się – każdy dostanie co najmniej tyle, ile obiecywaliśmy na początku – po prostu Ci, którzy postarali się wyjątkowo, a mimo wszystko nie trafili do dzisiejszego finału, również zasługują na specjalne wyróżnienie i takie zresztą otrzymają. Możecie być pewni jednego – nikt z Was nie będzie rozczarowany otwierając paczkę „pełną jeżyn”.

I to właśnie wielkiego finału naszego konkursu dotyczy dzisiejsza niespodzianka – nie byliśmy bowiem wstanie samodzielnie wybrać zwycięzców, ponieważ wszystkie zdjęcia, które dostały się do ostatniej rundy całkowicie zasługują naszym zdaniem na nagrodę. W związku z tym nie mamy wyboru – musimy oddać głos w Wasze ręce! Ułatwiliśmy Wam nieco zadanie – do ostatniej tury dostało się nie kilkaset, a 11 zdjęć i to na nie możecie głosować aż do piątku (01.02.2013, 23:59), kiedy szalony jeżynowy tydzień zacznie zmierzać ku weekendowi. Ogłoszenie wyników nastąpi natychmiast po zakończeniu głosowania, czyli w sobotę o godzinie 00:01! Nagrody superspecjalne otrzymają osoby, które zajmą trzy pierwsze miejsca, natomiast każdy z autorów zdjęć znajdujących się poniżej i tak otrzyma maksymalnie „przypakowany” zestaw mniejszych (teoretycznie) nagród.

Przy okazji specjalnym tytułem Honorowego Fana BlackBerry odznaczamy oficjalnie Mię, która zgłosiła się do naszego konkursu… jeszcze przed narodzinami (natomiast nagrodę odbiera już po nich), ale w przypadku której doskonale wiemy, jaki smartfon będzie jej towarzyszył w przyszłości – w końcu to dziecko urodzone pod znakiem BlackBerry 10 😉 Oczywiście przyszykujemy z tej okazji odpowiednią wyprawkę.

Fanem Miesiąca zostaje natomiast @paradoksy, która namówiła największą liczbę osób (20) do zgłoszenia się do naszego konkursu. Z czym wiąże się to wyróżnienie i jak będzie wyglądać ono w kolejnych miesiącach, poinformujemy już bardzo niedługo.

PS: W najbliższym czasie udostępnimy także tytułową mozaikę w wyższej rozdzielczości, aby każdy mógł zapoznać się ze wszystkimi zdjęciami.

PPS: Dzisiaj ukrytego pytania nie ma 😉

Gotowi na głosowanie? Do dzieła! Aby było łatwiej wybrać zwycięzcę, wszystkie zdjęcia znajdują się na jednej stronie:

 1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Miłego głosowania!


[polldaddy poll=6858616]