BBForum.pl od teraz jeszcze bliżej Ciebie!

Avatar
Piotr Barycki
22.01.2013

Jeśli szukacie najlepszego w Polsce miejsca do dyskusji na tematy związane z BlackBerry, to z całą pewnością doskonale wiecie już, gdzie je odnaleźć. BBForum.pl przez lata zdołało zaskarbić sobie sympatię tysięcy użytkowników, poszukujących porady lub też chcących swoją wiedzą pomóc komuś innemu. Aby jeszcze dodatkowo ułatwić Wam możliwość śledzenia wszystkich nowych wątków pojawiających się na forum w czasie nieobecności, przygotowaliśmy dla Was dwa specjalne konta w dwóch najpopularniejszych serwisach społecznościowych – Facebook oraz Twitter!

Dzięki nim możecie mieć pewność, że nie przegapicie żadnego interesującego wątku, żadnej ciekawej nowości czy atrakcyjnego ogłoszenia z działu giełda. Wystarczy tylko jedno kliknięcie i już wiecie wszystko, niezależnie od tego czy przeglądacie obecnie Facebooka, Twittera na komputerze, czy korzystanie z nich na swoich smartfonach. Może to pomóc zarówno osobom, które poszukują pomocy (nigdy nie wiadomo, kiedy ktoś założy temat podobny do tego, który właśnie chcieliśmy założyć), jak i tym, które po prostu lubią dzielić się swoją wiedzą z innymi i znają odpowiedzi na większość zadawanych pytań.

BBForum.pl na Facebooku można odnaleźć pod tym adresem, natomiast profil na Twitterze znajduje się tutaj.

Jeśli jednak nie korzystacie ani z Facebooka, ani z Twittera, zawsze pozostaje Wam oczywiście standardowy sposób sprawdzania nowości pod adresem www.bbforum.pl.