BlackBerry Story Maker uchwycony na wideo

Avatar
Piotr Barycki
24.01.2013

AKTUALIZACJA: Niestety autorzy nagrania zmienili ustawienia dostępności filmu i pozostaje jedynie cierpliwe oczekiwanie na jego odblokowanie.

Już od zeszłego roku nie jest tajemnicą, że oprócz zewnętrznych aplikacji do obróbki zdjęć czy materiałów wideo Research In Motion opracowuje także własne rozwiązania tego typu, mające pozwolić na wygodną pracę/zabawę z tego typu plikami natychmiast po wyjęciu urządzenia z pudełka, bez konieczności poszukiwania dodatkowego oprogramowania. Do tej pory mieliśmy okazję zapoznać się nieco bliżej z wbudowanym edytorem fotografii, natomiast dziś naszedł czas na edytor filmów – BlackBerry Story Maker.

Oczywiście nie powinniśmy oczekiwać, że SM zastąpi jakiekolwiek profesjonalne narzędzia do obróbki nagrań, ale z całą pewnością na potrzeby materiału np. z wakacji, spotkań czy innych wyjazdów i umieszczenia w serwisie YouTube lub podzielenia się ze znajomymi, będzie całkowicie wystarczający.

Aplikacja ta powinna być dostępna także w ramach aktualizacji do BlackBerry 10 dla tabletu BlackBerry PlayBook, który ze względu na większy ekran może okazać się jeszcze ciekawszym urządzeniem do takiej amatorskiej edycji filmów.

via: blackberryvietnam.net

nadesłał: Druszlak