BlackBerry Z10 ponownie pozuje przed kamerą!

Avatar
Piotr Barycki
03.01.2013

Wygląd BlackBerry L/BlackBerry Z10 nie jest już praktycznie dla nikogo niespodzianką, w związku z czym kolejne zdjęcia tego modelu prawdopodobnie nie okażą się najprawdopodobniej żadną sensacją (z wyjątkiem debiutu logo jednego z operatorów na obudowie). O wiele ciekawsze są natomiast obserwacje osób testujących, które dziś dostały się do sieci.

Według informatorów Business Insider, jakość wykonania samego urządzenia stoi na wysokim poziomie, natomiast największe wrażenie robi fenomenalny ekran oraz świetna przeglądarka, obsługująca technologię Flash i ładująca strony z prędkością identyczną z przeglądarkami komputerowymi. Potwierdzenia doczekała się również głęboka systemowa integracja z serwisem Evernote oraz o wiele szybszy proces uruchamiania telefonu – teraz zajmuje on niecałą minutę, czyli nieporównywalnie szybciej niż chociażby w porównaniu do PlayBook OS.

Osoba, która dostarczyła te informacje, testowała dwie wersje Z10, przeznaczone dla dwóch największych sieci w USA – AT&T oraz Verizon.

via: Mobile Syrup

źródło: Business Insider