Case Mate prezentuje akcesoria dla BlackBerry Z10

Avatar
Piotr Barycki
09.01.2013

Pierwszy smartfon z BlackBerry 10 – BlackBerry Z10, nie został jeszcze wprawdzie nawet oficjalnie zaprezentowany, ale nie przeszkadzało to najwyraźniej producentom akcesoriów – i to nie tylko nikomu nieznanym – w rozpoczęciu produkcji i prezentacji dodatków dla tego urządzenia. Wśród nich prym wiedzie na razie bez wątpienia Case Mate, który podczas trwających targów CES 2013 pokazał światu zestaw pierwszych pokrowców i obudów dla Z10.

Wszystkie zaprezentowane przez Case Mate akcesoria wykonane są z wysokiej jakości materiałów (bardzo bogaty wybór – od plastiku i materiałów po „pseudo-drewno”), a ich ceny zaczynają się od około 50$, w zależności od wybranej przez nas opcji. Dokładne ceny powinny zostać podane w najbliższym czasie, a same obudowy i pokrowce powinny być dostępne w momencie premiery pierwszego smartfonu RIM z nowej serii.

Poniżej znajduje się pełna galeria pokrowców prezentowanych na CES przez Case Mate. Serdecznie dziękujemy @biggesttrollever za wykonanie i nadesłanie fotografii!