Dwie konferencje BlackBerry w tym samym miejscu i czasie

Avatar
Jakub Hajost
24.01.2013

Research In Motion poinformował, że tegoroczna konferencja BlackBerry Jam Americas będzie częścią konferencji BlackBerry Live (znanej jeszcze niedawno jako BlackBerry World). Zmiany, zmiany, zmiany. RIM dopasowuje wszystkie elementy układanki do zbliżającej się premiery BlackBerry 10.

BlackBerry Jam Americas niedawno jeszcze nazywało się BlackBerry DevCon – zmieniła się nazwa, ale wciąż jest to konferencja dla deweloperów. BlackBerry Live jest za to największą konferencją dla wszystkich entuzjastów BlackBerry, przedsiębiorców, ludzi IT, deweloperów i każdego zainteresowanego jeżynowym światem.

W tym roku obie konferencje odbędą się w Orlando World Center Marriott na Florydzie między 14 a 16 maja, dzięki czemu można uczestniczyć w obu wydarzeniach wykorzystując jeden bilet lotniczy w obie strony. Tutaj znajdziecie więcej szczegółów dotyczących BlackBerry Jam Americas, a tutaj BlackBerry Live.

Kto z Was wybierał się na BlackBerry Live i BlackBerry Jam Americas, teraz wystarczy, że zarezerwuje sobie jeden termin.