Kolejne pokrowce od VCOER już w drodze!

Avatar
Piotr Barycki
07.01.2013

Nie musieliśmy zbyt długo czekać na kolejną serię fotografii nowych serii pokrowców dla BlackBerry Z10 przygotowanych przez firmę VCOER. Okazuje się, że oprócz tych całkiem standardowych, w planach są również o wiele bardziej zaawansowane modele, w tym m.in. mogące służyć za… podstawkę dla naszego telefonu.

W kolekcji znalazły się także pokrowce o różnej potencjalnej wytrzymałości na uszkodzenia zewnętrzne. Od cienkich, eleganckich pokrowców z materiału „skóropodobnego”, aż do o wiele pokaźniejszych opakowań ochronnych, wykonanych z gumy i grubego plastiku. Wszystkie są oczywiście dostępne w co najmniej dwóch wersjach kolorystycznych, a możliwe że do momentu premiery pojawią się jeszcze kolejne.

Niestety zagadką w dalszym ciągu pozostaje jeszcze cena, ale miejmy nadzieję, że okaże się co najmniej adekwatna do jakości. Należy przy tym pamiętać, że w dalszym ciągu nie wiemy dokładnie jakie (i w jakiej cenie) akcesoria zaproponuje nam Research In Motion, choć możemy się domyślać, że na nudę nie będziemy mogli z całą pewnością narzekać.

nadesłał: Marcin Giers

via: sogi

źródło: hibbers