Konferencja BlackBerry World to teraz… BlackBerry Live

Avatar
Piotr Barycki
21.01.2013

Wraz z wprowadzonymi w ostatnim czasie zmianami dotyczącymi nazewnictwa m.in. sklepu internetowego BlackBerry, niezbędna okazała się także zmiana nazwy corocznej największej konferencji poświęconej Research In Motion. Po kilku latach od pożegnania się z WES, musimy pożegnać się także w tym kontekście także z BlackBerry World – od tego roku majowa konferencja w Orlando nosi bowiem nazwę BlackBerry Live.

Podczas serii spotkań, które pod nową nazwą odbędą się pomiędzy 14 a 16 maja w Orlando, uczestnicy będą mieli możliwość m.in. spotkać się z ekspertami od zagadnień technicznych oraz biznesowy, poznać osoby odpowiedzialne za powstanie BlackBerry 10 oraz zobaczyć, jaka przyszłość może czekać Research In Motion w nadchodzących miesiącach lub nawet latach.

Podczas poprzednich konferencji z tej serii RIM zaprezentował m.in. smartfon BlackBerry 9900 Bold oraz oprogramowanie systemowe PlayBook OS 2.0 wraz z odtwarzaczem aplikacji z Androida.

Nie wiadomo jeszcze jak tym razem wycenione zostaną bilety na BlackBerry Live. W zeszłym roku trzeba było zapłacić od 699$ (wejściówka na 1 dzień) do nawet 1699$ (wejściówka na wszystkie dni kupowana tuż przed rozpoczęciem imprezy).

via: bizblog.blackberry