Najlepszą aplikacją BlackBerry Jam Sessions Polska zostaje…

Avatar
Piotr Barycki
21.01.2013

Seria konferencji BlackBerry Jam Sessions w Polsce dobiegła końca już jakiś czas temu, natomiast w ostatni weekend końca dobiegło nasze głosowanie na najlepszą aplikację tych imprez. Głosów było dużo (800), emocji jeszcze więcej, ale zwycięzca niestety może być tylko jeden. Tym razem nagrodę dla najlepszej aplikacji BlackBerry Jam Sessions Polska 2012 otrzymuje…

Valvoa, która zgromadziła aż 40% głosów! Gratulujemy i już wkrótce skontaktujemy się autorami w celu „przekazania” nagrody, którą jest oczywiście wyjazd do Amsterdamu na BlackBerry Jam Europe 2013 dla całego zespołu!

Drugie miejsce zajęła aplikacja Points Buster, z wynikiem 25%, natomiast najniższe miejsce na podium (17%) przypadło Wesołej Fermie.

W związku z tym poprosiliśmy autorów o dodatkowy opis aplikacji, aby każdy wiedział, od czego zacząć swoją przygodę z BlackBerry 10 i nowym BlackBerry World!

Valvoa – Aplikacja pozwalająca na śledzenie domowych finansów. Umożliwia dodawanie przychodów i wydatków (jednorazowych jak i cyklicznych).
Wydatki podzielone na kategorię co umożliwią późniejszą analizę, a dzięki integracji z kalendarzem napewno o niej nie zapomnimy o czekającej nas płatności.
Aplikacja w podsumowaniu przedstawia bieżący miesiąc z uwzględnieniem salda z poprzedniego miesiąca oraz cyklicznych przychodów i rozchodów. W „szczegółach” natomiast możemy przejrzeć wszystkie transakcje z poprzednich miesięcy.

Kontrolując swoje finanse  z Valvoa o wiele łatwiej będzie Ci zaplanować kolejne wydatki!

Poniżej znajduje się dodatkowa galeria zrzutów ekranu ze zwycięskiej aplikacji:

Gratulujemy serdecznie nie tylko zwycięzcom, ale także wszystkim, którzy brali udział w BlackBerry Jam Sessions, nawet jeśli nie udało im się w czasie ich trwania stworzyć aplikacji!