Nowy, lepszy, ładniejszy BBNews.pl!

Avatar
Piotr Barycki
25.01.2013

Obiecywaliśmy, że tak jak zmienia się Research In Motion wraz z BlackBerry 10, tak samo zmienimy się i my. Dziś, na pięć dni przed debiutem wyczekiwanego od miesięcy systemu, urządzamy więc naszą własną małą premierę! Poznajcie nowy, ładniejszy i pod każdym względem lepszy BBNews.pl!

Co uległo zmianie? Praktycznie wszystko, co najprawdopodobniej i tak zdążyliście już zauważyć. Zmieniliśmy układ strony głównej, tak aby z jednej strony czytelna była najnowsza informacja i wiadomości, które naszym zdaniem można zaliczyć do najistotniejszych w ostatnim czasie, a z drugiej strony, aby jeszcze łatwiej i wygodniej było przeglądać poprzednie wpisy, bez konieczności przewijania zawartości ekranu przez kilka minut.

Zmieniliśmy także domyślny rozmiar zdjęć, aby każdy mógł do woli napatrzeć się na najnowsze modele BlackBerry czy też przeznaczone dla nich oprogramowanie, zmieniliśmy układ kategorii (dzięki czemu możecie lepiej zarządzać swoimi subskrypcjami), zmieniliśmy wygląd strony z recenzjami (w końcu!), zmieniliśmy belkę nawigacyjną, oraz zmieniliśmy… tło, aby było jak najbardziej neutralne i nie przeszkadzało nikomu w czytaniu naszych wpisów.

To jednak dopiero początek zmian – w kolejnych tygodniach dodane zostaną kolejne nowości, które znacząco powinny poprawić funkcjonalność strony. Nie będziemy na razie zdradzać czym dokładnie będą, ale zapewniamy – zdecydowanie jest na co czekać. Przy okazji poprawimy też większość niedociągnięć i braków, które zgłaszaliście do tej pory.

Witamy na nowym BBNews.pl!