Pierwszy smartfon z BlackBerry 10 pod koniec lutego?

Avatar
Piotr Barycki
11.01.2013

Nie jest pewne, który z operatorów zdecyduje się na wprowadzenie smartfonów z BlackBerry 10 jako pierwszy, ale jeśli okaże się nim sieć Bell, będziemy musieli poczekać aż do końca lutego, bo właśnie na 28 dzień tego miesiąca zaplanowano wprowadzenie go do sprzedaży.

Niestety nie wiadomo, czy sytuacja w rzeczywistości prezentuje się właśnie w ten sposób – równie dobrze Bell, który już rozpoczął wprawdzie przyjmowanie zapisów na nowy model, może być jednym z kolejnych operatów i BlackBerry Z10 pojawi się na rynku przynajmniej nieco wcześniej. Co ciekawe, cena detaliczna urządzenia została tym razem wyznaczona na 799 kanadyjskich dolarów, czyli 0 99$ więcej niż podawano zaledwie kilka dni temu. Należy jednak pamiętać, że dopóki cena nie zostanie ostatecznie potwierdzona przez Research In Motion, jest to jedynie plotka.

Z oczywistych powodów przedstawiciele producenta BlackBerry odmówili komentarza w tej sprawie, przypominając, że wszystkie szczegóły związane z premierą nowej platformy zostaną udostępnione na oficjalnej konferencji prasowej jeszcze w tym miesiącu.

Na ile prawdziwe są obydwie informacje – nie wiadomo. Przekonamy się najprawdopodobniej już 30 stycznia.

via: bgr